Aşk'a depresif teknoloji'ye bağımlı biri.

Hayatıma hoşgeldin kadınım!

Bu Yazı 2 sene önce gitmekal tarafından Günlük kategorisinde yazılmıştır.

Hayatıma hoşgeldin kadınım, 1 yıldır hayatıma neşe,mutluluk ve aşk getiren yeşil gözlerine kurban olduğum özel kadın. Seninle birlikte yaşamak ve yaşlanmak o kadar güzel ki tarif etmeye kelimeler yetmez…

1 yıldır gözlerimin içi gülmeye başladı, kahverengi gözlerim yeşil oldu. Çocuksu yanlarım seninle ortaya çıktı. Seni anlatmak istiyorum ama kelimeler kifayetsiz kalıyor senin yanında. Gözlerinin içi gülünce dünyanın hiç keşfedilmemiş cennet bir köşesi gibi mükemmel.

Bana kendimi özel hissettiren özel kadın, iyi ki varsın iyi ki benimsin. Seninle yaşamak, zaman geçirmek bu hayatta başıma gelen en güzel ve en özel şey.O kadar güzelsin ki yanında bende yakışıklı oluyorum. Allah’tan tek dileğim var seninle birlikte mutlu,huzurlu bir ömür.

Yeşil gözlüm, dünya ahiret canımsın, kanımsın en önemlisi karımsın. Sana, sevdana layık olmak için elimden geleni değil elimden gelenden fazlasını yapmak için son nefesimi verene kadar çalışacam.

Seni seviyorum ve seni seviyorum diye kendimi seviyorum yeşil gözlüm!

Farklı olduğunun farkında olan sıradan biri.

RSS feed | Trackback URI

Yorumlar »

No comments yet.

İsim (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (smaller size | larger size)
You may use <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> in your comment.