Aşk'a depresif teknoloji'ye bağımlı biri.

Aşık oldum galiba

Bu Yazı 3 sene önce gitmekal tarafından Günlük kategorisinde yazılmıştır.

soyleyemediklerim1
Merhaba GitmekaL.Com takipçileri ve arama motorlarında başlığı görüp gelen misafir dostlarım. Hayatıma öyle biri girdi ki beni benden aldı desem sanırım abartmış olmam!

Hayatıma girdiği günden bu yana, hayatımda birçok şey değişti desem yanlış olmaz. Sabırsız ve sinirli biri iken, sabırlı ve sakin biri olma yolunda emin adımlarla yürüyorum ve bu değişim hoşuma gitmiyor değil.

Gözleri amazon ormanlarının yeşilini almış gibi büyüleyici ve etkileyici! Gözlerimi, gözlerinden alamıyorum desem çok doğru bir kelime kullanmış olurum ve en önemli şey sevgimin,aşkımın yani ona karşı hissettiğim bütün duyguların karşılığı onda da mevcut.

Sevdiğiniz kadının da sizi sevmesi kadar insanı mutlu ve mesut eden başka bir şey yokmuş. İnsan bunu tadınca ve hissedince farkına varıyor.Sevmek çok güzel de sevilmek daha bir güzel be abi!

Aşık oldum sanırım ben, gözleri, saçları, kirpikleri,mimikleri ve en önemlisi kalbi her saniye Silüeti gözlerimin önünde…

Not : Sevdiğiniz kadını küçük, saçma ve gereksiz konular yüzünden kaybetmeyin!

Farklı olduğunun farkında olan sıradan biri.
EtiCanlar: , ,

RSS feed | Trackback URI

2 Comments »

Yorum by ali
2016-06-24 14:44:24

tebrik ederim kardeşim

(Comments wont nest below this level)
 
Yorum by Reis
2016-08-13 11:16:54

bu zamanda böylesini bulmak zor, kaybetme kardeş.

(Comments wont nest below this level)
 
İsim (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (smaller size | larger size)
You may use <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> in your comment.